| valiboricean a întrebat:

care e mai bun sura arme sau sura magie neagra vreau raspuns sigur

5 răspunsuri:
| Boiy_Bubu_1994 a răspuns:

Sura arme-PVM
Sura magie-PVP

| Mp28evil28 a răspuns:

Sura arma clar

| SaseUnuNoua a răspuns:

Depinde la ce vrei sura magie neagra rupe la dueluri si sura arme e super bun la crescut acum depinde pe ce vrei sa iti faci contul.

| DuoMaster a răspuns:

Sura arme e bun la pvm, sura magie la pvp, dar depinde ce vrei tu

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Cel mai bun sura la pvm este cel cu arme magice si la magie neagra este la pvp, dar in general cel mai bun sura este cel cu arme magice cu ala te sfatuisc sa cresti si sa faci pvp la lvl 130 crede-ma nu mai ai nevoie de ala cu magie neagra ala o sa devina inutil. sper ca te-am ajutat.