| TheYoyogabi a întrebat:

Salut TPU. O intrebare din metin... Care vi se pare mai bun? sura arme magice sau sura magie neagra?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai Sura AM (arme magice)e bun pentru ca cresti repede si e pvm Sura BM ( magie neagra) e mai mult pvp... Funda? big grin

4 răspunsuri:
| TheYoyogabi explică:

Asta stiam si eu, ma gandeam ca imi veti spune care vi se pare voua mai bun, si cu care ati juca, dar e bine si asa.

| Coby a răspuns:

Ambi sunt la fel de buni dar arme magice e bun de lure pardon de crescut si magie neagra e bun de duel.

| FlorinDGF a răspuns:

Depinde de server dar in general si e valabil si pe ro magie neagra e mai bun la duel si arme la crescut

| rules18 a răspuns:

Sur magie neagra