| Nemoo a întrebat:

care joaca SA:MP pe B-Zone si are cont si nu se mai joaca pe el va rog sa mi-l dati mie prin PM, dau funda si vot happy Fara mistouri si alte lucruri urate, cine nu se abtine sa nu raspunda.

Va multumesc!

1 răspuns:
| Mateescu_Cornel_1969 a răspuns:

[BOS]Marian123 este contul is admin lvl 10 am helper lvl 5 am 6 infernusuri parola este gabriel a is in factiunea PD
am parola rcon este claudiu123 sper ca te-am ajutat am si 2000 nrguri cea mai tare casa am lvl 99999999999999999 sper ca te-am ajutat