| dextter a întrebat:

care joaca wow, cum e fata de metin, si de unde as putea sa il descarc si eu?

2 răspunsuri:
| man12 a răspuns:

Exista si sv private unde nu trebuie sa platesti nimic si in care poti face aceleasi lucruri ca pe World of Warcraft normal doar ca sunt mai putini playeri.

| OnLyCarryB3an a răspuns:

Salut.
World of Warcraft este de o grămadă de ori mai eficient şi mai bun ca Metin 2. Grafica şi absolut totul este mai bun faţă de Metin2.
Dacă vrei World of Warcraft îl cumperi sau îl descarci de pe un site de trackere dacă ai cont.