| stangaionut a întrebat:

care procesor e mai bun in GAMING dintre AMD si Intel? eu cred ca AMD e mai bun,vreau sa-mi dati exemple de procesoare AMD, care pot duce FIFA 2013, PES 2013 etc. sau un sistem desktop care sa contina un procesr AMD, ceva pana in 1500 lei, mersi

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Crezi prost, dar in banii astia un AMD cu video integrat ar fi probabil cam singura alegere desteapta, fiindca la capitolul respectiv AMD chiar sterge pe jos cu Intel. Uite, cam asa ceva - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/634868/, si la checkout folosesti codul 92WQ7UMX pentru 1% reducere.

| NonUsername46 a răspuns:

AMD! la bani astia nu stiu, depinde de socket.