| mm2121 a întrebat:

care se pricepe sa faca un server de Metin2 sa implementeze armuri si arme etc. Si ma poate ajuta si pe mine Dau Funda

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai minimul de system pentru a face un server de Metin2 (sau pe un host).
-512Mb placa video (cu cat este mai mare cu atat se misca mai usor servarul).
-1. 00Ghz-2. 00Ghz
-2Gb Ram (1Gb pentru servar si 1Gb pentru pc).
-Viteza la net de 5-10Mbps minim.

2 Trebuie sa ai urmatoarele programe pentru un servar de metin2:
-Navicat
-Filezila
-Virtualbox sau virtualpc
-Portmap
-Xampp
-Homapage
-Client

3 Ca sa implementez arme si armuri trebuie sa implementez in:
-Navicat (partea virtuala)
-Client (partea fizica [sa o poti vedea si pentru a o folosi]).

4 Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.