| suntperfect a întrebat:

Salut TPU,cat mai repede posibil vreau sa imi cumpar un laptop,in special pentru jocuri,nu sunt cine stie ce obsedat de jocuri dar ma pasioneaza cateva dintre ele, gen: crysis 3, bettlefield 3(4, cand o sa apara), fifa 13 (14),gta 4,5, astea care sunt cu grafica mare si as vrea sa imi mearga si jocurile de peste vreo 3-4 ani, bugetul ar fi undeva la 300 ron (30 milioane),doar sunt cam multe la pretul asta si nu prea pot sa ma decid de asta va intreb pe voi, poate cineva se pricepe si imi spune laptopul perfect la bugetu asta, as vrea sa fie cu un hdd de macar 750gb ca sa imi incapa cat mai mul pe el, o placa video de minim 1gb, de preferat 2, procesor daca se poate 4 core de minim 2.4, as vrea sa aiba o racire buna sa nu se incalzeasca dupa o ora 2 de gaming si rezolutia sa nu fie chiar mare, ar fi perfect 1366x768.Eu as prefera, daca imi aratati siteuri cu laptopl care credeti voi ca este cel mai bun la 30 milioane, sa fie de la pc garage, dar daca nu, e bine si de la emeg.Astept raspunsuri.
Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| TheLiferRrR a răspuns:

Http://www.altex.ro/......me-premium Presupun ca e destul de bun acest laptop. Bafta!