| skism13 a întrebat:

caut o placa video destul de buna dar si ieftina sa nu depaseasca 300 de lei, imi puteti da niste idei?

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

La bugetul asta de maxim 300 de lei bun si la pret mic nu gasesti decat rasnita aia de nVIDIA gt 630 2gb ddr3, dar crede-ma e un jaf, are un prieten de al meu si ii pare rau ca a luat-o. Mai adauga macar 100 de lei si iti iei un Radeon R7 250 2GB GDDR5 de rupe tot. Cauta la eMAG daca vrei sa o cumperi.

2 răspunsuri:
| andreasnemes a răspuns:

Salut ce slot?

| xVladd99 a răspuns:

Eu cred ca aceasta http://www.altex.ro/......dr3-128bit este cea mai buna alegere la pretul asta