| Viorel897 a întrebat:

Caut un fondator de server de minecraft sunt builder cu experienta si ii pot face servarul de la a la z pentru un grad de operator sau buildar pe acel server

2 răspunsuri:
| mitikq a răspuns:

Salut, tocmai am deschis un server si as avea nevoie de ceva oameni cu experienta, timp si in primul rand seriosi si dornici de a creea ceva frumos.
Sunt detinatorul www.allbits.ro. Pentru mai multe detalii ma poti gasi pe www.allbits.ro / Email: mitikq@allbits.ro / Email: mitikq@hostingfuze.net / Skype: mitikq / Steam: mitikq sau pe serverul de teamspeak ts. allbits.ro unde sunt conectat in permanenta.

| adfbgayukhvydfdfvcasdadiadiagsbfasgbfajuifga a răspuns:

Salut sut un builder foarte bun dac ai nevoie imi scrii tot aici