| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Ce imi pot cumprata pe steam cu 5 euro?
Funda!(nu vreau raspunsuri de genul cumpara-ti jocuri sau skin-uri/iteme, vreau numele jocului/itemului)

Răspuns Câştigător
| hkkshddd a răspuns:

La 5 euro poti astepta reducerile care se fac cu anumite ocazii:

Cs 1.6 la reducere din 10 euro se face 2, 90 eurk din cate stiu
Left 4 dead uita-te la l4d2 si la l4d unu din aceste jocuri din 20 de euro se face 3, 78 pe acolo
Gta-urile de la gta 3 pana la san andreas la reduceri devin 5 euro.
Killing floor 1 din 14, 99 se reduce pretul pana la 3-4 euro
Daca mai pui la calcul inca 2 euro iti iei mount and blade warband (un joc super de pe timpurile medievale te lupti, ucizi jucatori primesti bani cumperi armura si arme, dar nu ramane cand te deconectezi de pe server si posibil sa nu iti apara sageata de la mouse cand te joci)
Daca nu vrei sa astepti reducerile poti cumpara hl2 deathmatch (foarte tare jocul)
Daca ai un pc performant cu mai mult de 4 gb ram cu procesor dual-core sau quad-core si placa video de minim 1 gb poti gasi pe steam multe jocuri la 5 euro si chiar super o parte din ele.

Eu sunt un fan al seriei call of duty, pe steam la reduceri majoritatea jocurilor call of duty de la 20 euro ajung la 10 euro. De la cod 4 in sus grafica si gameplay-ul devin super. Daca esti interesat sa mai pui bani si sa cumperi.

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Jocurile de 5 euro sunt cam nasoale, dar te mai poți uita aici
http://store.steampowered.com/search/?filter=ut2&page=4
Să vezi mai multe

| AlexDFY a răspuns:

Cel mai bine, astepti pana de pasti, cand vor fi reduceri, si abia atunci de uiti la ce sa cumperi, si poate mai pregatesti inca 5 euro, si iei un joc smecher.