| Ryaaan a întrebat:

Acum ca CS:GO e moca l-am instalat si eu si vreau sa bag 5 euro in steam sa iau skin-uri, daca bag 5 euro pot cumpara skin-uri sau trebuie sa cheltuiesc 5 euro deja si apoi sa bag alti 5 sa pot lua skins?

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi prime care e 14 sau 13 euro ca sa poti avea acces la skinuri, sau daca atingi lv 21 ai prime. Daca contul are nivelul 0 trebuie oricum sa bagi 5 euro deoarece trebuie sa ti-l deblochezi,