| cocosssmn3 a întrebat:

Ce imi recomandatii pentru urmatoarele jocuri Counter Strike Global Offensive, Cs 1.6 pe steam, minecraft samp etc?
Un laptop cum ar fi acesta
Laptop Asus X550LB-XX020D cu procesor Intel® CoreTM i3-4010U, 1.70GHz, 4GB, 750GB, nVidia GeForce G740 2GB, Free DOS, Matte Dark Gray

sau pentru jocurile alea etc un pc cum ar fi acesta
Sistem Desktop PC Serioux Gamer cu procesor Intel® Core™ i5-3350P 3.10GHz, 4GB, 1TB, NVIDIA GeForce GT 640 2GB, FreeDOS
Va rog seriozitate Pls repede dau funda!

5 răspunsuri:
| zorensen a răspuns:

Pentru jocuri ti-as recomanda pc-ul, dar pe-ul postat de tine ajunge undeva la 300 ron, pentru cs maxim 2500 ron iti ajung, daca vrei iti fac eu unul pe piese?

| cocosssmn3 explică (pentru zorensen):

Nu vreau pe piese acel pc costa 21 de milioane crezi ca ruleaza pe el cs go cs 1.6 pe steam minecraft samp etc? merita 21 mil pe el costa 23 e oferta zi pls

Răspuns utilizator avertizat
| Sk8terBoy a răspuns:

Ti-l recomand pe asta: http://bit.ly/1mNfrc8

| zorensen a răspuns (pentru cocosssmn3):

Da, o sa ruleze deoarece procesorul e bun si placa video la fel.4gb ran sunt suficienti pentru ce jocuri vrei tu, si pe langa alea vor mai merge multe