| cocosssmn3 a întrebat:

Salut Pentru jocurile: counter strike global offensive counter strike 1.6 pe steam minecraft samp etcc
Ce calculator ar fi mai bun?
Sistem Desktop PC Serioux Gamer cu procesor Intel® Core™ i5-3350P 3.10GHz, 4GB, 1TB, NVIDIA GeForce GT 640 2GB, FreeDOS
Sau
Sistem Desktop PC Serioux Multimedia cu procesor Intel® Core™ i3-3220 3.30GHz, 4GB, 1TB, nVidia GeForce GT 630 2GB, FreeDOS
asta procesor i3 ala procesor i5 care crede-tii ca ar merge mai bine jocurile? pe primul sau al 2

6 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Te asigur ca pe primul pc iti vor merge toate jocurie foarte bine, nu numai counter.

| cocosssmn3 explică (pentru TheSoldier):

Pe al doilea cu i5 nu merg toate?

| Cipri99 a răspuns (pentru cocosssmn3):

Daca poti ia-l pe ala cu i5 ca e bun

| TheSoldier a răspuns (pentru cocosssmn3):

Al 2 lea probabil ca e mai ieftin, iti merg jocurile si pe ala foarte bine. Dar la o caliatate video mai scazuta. Ma refer la jocuri, in general. CS GO iti merge foarte bine si pe ala cu i3. Dar iti recomand sa il iei pe ala cu i5 pentru o performanta mai buna. Amandoua sunt bune, dar mai bun e cel cu i5. Depinde de bugetbig grin

| cocosssmn3 explică (pentru TheSoldier):

Mi-am achizitionat cel i5 cu 21 milioane crede-tii ca o sa-mi mearga jocurile? plsss raspunde-tii

| TheSoldier a răspuns (pentru cocosssmn3):

ITI GARANTEZ! Funda? happy