| 18Matei18 a întrebat:

Ce jocuri ar putea duce PC-ul asta? https://altex.ro/......RSTYLEV50/

Răspuns Câştigător
| Nobody22233334444 a răspuns:

GTA V, CS:GO LoL, Dota, posibil Forza horizon 3 dar nu-s foarte sigur, Overwatch. Dacă sunt jocuri specifice pe care vrei sa le joci, intra pe www.game-debate.com și caută jocul dorit, iti selectezi componentele și poti afla dacă duce sau nu acel joc.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Fizic "ar putea" sa duca mai orice joc (in general cam 90% din jocurile existente) mai ales daca dai detaliile pe low, dar nu o sa fie nevoie (in functie de joc conteaza ce si cum).

| Erasmyn100 a răspuns:

Intra pe Can you run it sa vezi