| TheYoyogabi a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati in afara de: Metin2, Couunter, 4story, gta san andreas sau nfs.Ca nu mai stiu ce sa joc, si as vrea mai de graba jocuri online gen metin.Ms,FuNdĂ.

Răspuns Câştigător
| kIDOXEn a răspuns:

World of Warcraft; Aion; Assassin's Creed; Call of Duty Modern Warfare 3; Devil May Cry Ș.a.m.d... Eu iti recomand World of Warcraft - http://www.youtube.com/watch?v=DSCxPU2Wwf0. Este foarte bun jocul l-am jucat cativa ani incepand cu primul expansion si chiar il recomand.

6 răspunsuri:
| xXCosmynXx a răspuns:

Incearca aeria games ie un site plin de jocuri ca metin daca iti merge si vrei funda

| TheYoyogabi explică:

Ms all pentru raspunuri, toti mi-ati fost de ajutor.

| Ando1dul a răspuns:

Poti incerca farmerama deepolis seefight trivia kabal...sunt o groaza.si daca vrei ceva super misto incearca Tomb Raider(Legend, Anniversary sau Underworld) sau call of duty 4 modern warfare

| MorcovuNud a răspuns:

SaLl incerca MAT e ca si Cs daa mai bun ai tancuri etc siii arme noi si alte cesti frumoase poti sati cumperi costumele aaa si ulitma faza cumperi armele si sunt aletale definitiv numa goloatele pe 3 7 30 ziel ca asa. Successss

| Unia23 a răspuns:

World of Warcraft, Runescape, League of Legends

| AndreiCristea97 a răspuns:

Pai eu iti recomand Metin 2 Lunaris e tare si te pot ajuta, sau daca nu esti pasionat de metin incearca Cs! Sper ca ti-am fost de folos!