| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? Se exclud cele multiplayer sau fara campanie, poveste sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Iti recomand cateva jocuri relaxante:

1.Euro Truck Simulator 1 si 2
2.German Truck Simulator
3.American Truck Simulator
4.GTA IV, gta san andreas
5.Bus Simulator 2009, 2017
6.City Bus Simulator
7.Call of Duty
8.Mafia 1,2
9.MotoGP
10.seria jocuri Harry Potter(un joc fain, Harry Potter si prizonierul din Azkaban dar si celelalte)
11.Fifa Street
12.Paragon
13.Prince of Persia
14.Indiana Jones
15.Half Life
16.Seria Need for Speed(chiar si cele mai vechi sunt faine)

Si uite aici o lista mai detaliata cu cele mai bune jocuri offline de-a lungul timpului, le poti incerca

http://www.complex.com/pop-culture/the-50-best-pc-games-of-all-time/fs2004

1 răspuns:
| Warchild a răspuns:

Salut,acum depinde si gen preferi eu am sa-ti enumer cateva care pentru mine sunt memorabile:
Alan Wake
Metro 2033.Metro Last Light
Far Cry 1
Sniper Elite 1.2.3.4
Crysis 1,2, 3
Castlevania:Lord of Shadows
Metal Gear Solid variantele PC
Sniper Ghost Warrior 1, 2, 3
seria Tomb Raider