| Anonimul9393 a întrebat:

Ce jocuri mai stiti pentru pc VECHI? Nu am pc asa bun sa joc jocurile astea noi, imi plac jocurile mai vechi gen NFS Underground 2, Prince of persia... asta mi-le mai amintesc, max max payne 1-2, mai spuneti-mi si mie jocuri vechi din copilarie... big grin nu conteaza anul atata timp cat sunt frumoase, dar pana prin 2009-2010 va rog! Multumesc mult! ( Jocuri care v-au marcat big grin MULTUMESC! )

2 răspunsuri:
| mihai03081998 a răspuns:

Un joc vechi. KING OF THE ROAD ti-as recomanda. Eu am w7 si nu-mi merge. N-am putut sa ma bucur de el.
Uite http://kat.ph/king-of-the-road-hard-truck-ii-t1859464.html De aici l-am luat eu cand aveam windows xp.
Bafta!

| Sorin_Banu_1990 a răspuns:

TMNT,Captain Claw, duke nukem manhattan project, Tarzan, Hercules