| NoNaamexD a întrebat:

Ce jocuri stiti ce se pot juca la o petrecere? P. S. nu pe calculator! Fundita si restul vot

Răspuns Câştigător
| Angel_1177 a răspuns:

Eu la aniversarea mea ne-am jucat:
-Adevar,provocare,procente,sarutare,razbunare,fantezie,tupeu sau ce ai face daca?
-Monopoly unpik schimbat; cine va imprumuta bani de la banca sa se dezbrace de cava(P.S.:va fi amuzant cand unul va pica numai pe hotele sa vezilaughing )
-Poker pe provocari sau dezbracate
-Sa citeasca unul un vers dintr-o poezie in gand si sa mimeze ce inteles are versuhappy
-Bateie cu perne(Fetele sa aiba avantaj cu o perna adica baietii o perna fetele doua)Saracii
-Baietii(Ca acum e ceva pentru. baieti)Vor pregati pentru o fata un amestec iar ea daca rezista si va inghiti amestecul o sa provoace alta fata sa incerce alt amestec,iar daca fata nu a rezistat va trebui sa i se puna o porunca(Grea sau usoara, depinde cum vreti)
-Veti inchide lumina(Se recomanda asta seara)Si bataieee fetele vor ciupi baietii, iar acestia le vor gadilahappy
Sper ca ti-am fost de ajutor! A...Si distractie placuta la pentrecerehappy

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Remi,table,monopoli,poker.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

DANCEE asta e distractiv la o petrecere (P.S. monopoli e plictisitor)