| Domynyc a întrebat:

ce jocuri stiti la multyplayer da nu vreau online dati si liku de unde pot lua dau funda?

3 răspunsuri:
| ralucutza94 a răspuns:

Cs 1.6, fifa 13, 12 si multe altele le gasesti pe http://downloadjoc.com

| LuffySecondGear a răspuns:

Scrie pe youtube s4league poate o sa iti placa daca iti place scrie pe google s4league dai pe prima dupa iti faci cont si downloadezi jocul dupa il instalezi!
detalii joc
1.trebuie sa iti faci un caracter si dupa ii pui un nume! poti sa ii cumperi haine arme skilluri de viata, mers rapis, scut etc.
2.intri in arene cu playeri(playeri sunt oameni nu sunt boti)
3. poti sa sari pe pereti sa faci ceva de gen parkour si sa omori oponenti!
4.ATENTIEcand fuci adica dublu click in fata)tise consuma sp o sa vezi tu in joc jos! sper ca o sa iti placa daca vrei sa vorbim id de mess:dragon_alex1@yahoo.com