| TheNone a întrebat:

Ce laptop sa aleg dintre acestea?
Laptop HP Z9C14EA, Intel Core i3-6006U, 4GB DDR4, HDD 500GB, AMD Radeon R5 M430 2GB, Free DOS

Laptop Asus A541UV-GO753, Intel Core i3-7100U, 4GB DDR4, HDD 500GB, nVidia GeForce 920MX 2GB, Endless OS

Si vreau sa mai stiu daca ar merge cs go pe el.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alii98 a răspuns:

Cam tarziu lol,am cautat pe google ceva teste in gaming cu laptop-ul meu si am gasit intrebarea ta, daca inca nu ai luat, ia-l pe al doilea, are placa video si procesor mai puternic, si merge cs go foarte bine pe el, in 768p cu ceva grafici pe high(in afara de efecte ca scad fps-urile in draci) iti merge peste 70 pe dust 2 asta nou, am si eu primul laptop, doar ca e Lenovo si merge cu vreo 70 pe dust 2 cu graficile astea