| AndreiTrifan a întrebat:

Salut TPU,ce părere aveți despre sistemul asta de gaming facut de mine,poate duce orice joc in full hd in detalii high si very high(Gta 5, dead by daylight,far cry 4, cs go etc)?
Sistemul:https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3086958/

2 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

Te vei putea bucura de jocuri in 60 FPS + pe high very high. Componentele sunt bune si te ajuta in majoritatea jocurilor care apar. Bafta!

| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre placa video, in rest celalalte componente sunt excelente. Nu cred ca poti rula cu detaliile high, dar Full HD cu siguranta. Eu ti-as sugera sa te uiti si la placile video si procesoarele AMD, pentru ca sunt destul de performante si au un raport calitate-pret foarte bun. Succes!