| Cristian_Buzea_1993 a întrebat:

ce parere aveti despre WORLD OF WARCRAFT CATACLYSM?

Răspuns Câştigător
| meteorit a răspuns:

E fain jocu eu am 8 de lvl 85!

2 răspunsuri:
| vladusx a răspuns:

Praf frate 1- ai prea multa viata, 2- ai prea mult dmg, 3-ai prea multe spelluri, 3- e prea chiciurist, 4- vino inapoi pe lich king! e prea de copii mici cataclysmu nu-i foarte reusit ce mi-a placut la el este ca maia i 5 lvl zone noi si poti zbura peste tot in rest praf

| Cristian_Buzea_1993 explică:

Am jucat de la bc pana la mists of madaria... si cataclysmul mi s-a parut cel mai interesant. as vrea sa imi iau si lich king dar nu am chef sa mai cresc, asa pe asta am toate epicele, cu 180k HP, full blacksmith 525