| GabiTheFEAR a întrebat:

Ce pot sa fac sa mearga cs 1.6 mai bine pe laptopul asta: Intel Pentium b960 2.2ghz, Intel Hd Graphics Family, 4gb ram? Stiu ca e slab dar treaba e ca inainte imi mergea foarte bine si acum nu stiu ce are.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Y4IZRFPyZgE&t=6s ceva gen. Jocul, sistemul de operare se actualizeaza, iti da chestii mai bune folosind resurse mai multe. E si o tactica de marketing. Daca ar cere mereu aceleasi resurse, tu nu ti-ai mai cumpara alt laptop/PC.