| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU ce preferati dinte pubg si free fire, si de ce care dintre cele doua e mai distractiv, care este parerea voastra despre cele doua, multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| Robert001177 a răspuns:

PUBG este un joc mai 'complex' adica trebuie sa ai un telefon mai bun pentru a merge bine si spatiu mai mult, dar depinde ce preferi mai mult, mie Call of Duty daca ar fi din cele trei, iar la PUBG m i s au parut controalele mai ciudate un pic