| stangaionut a întrebat:

ce unitate imi recomandati care poate duce FIFA 2013 fara lag, care sa coste pana in 1500 lei? nu vreau sa o fac pe piese deoarece un prieten mi-a spus ca mai bine o cumpar direct din magazin, mersi

2 răspunsuri:
| MLorand78 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un procesor dual core si o placa video de 1gb iar memorie ram 2 gb. Iti recomand sa nu iti cumperi direct unitatea e mult mai bine sa cumperi pe piese pentru ca iti alegi tu modelul si absolut orice piesa vrei tu!

| balintsebastian a răspuns:

Ar trebui sa iei o unitate cu procesor Intl Core 2 Duo, minim 2 GB RAM DDR3, si o placa video de 512 MB video Pixel Shader 3.0