| xXteLOVEscXx a întrebat:

Cer AJUTOR! VA ROG!
Deci sa incepem: Mi-am descarcat GTA IV si cand vreau sa deschid jocul imi apare "SecuLauncher:failed to start application:2000"! Va rog care stie sa-mi spuna si mie de ce imi apare aceasta eroare si cum s-o rezolv.

PS:Am incercat sa-l reinstalez, nu merge. Am incercat sa descarc framework si Visual C++ 2005, n-a mers.

O alta solutie aveti? sau puteti sa-mi recomandati alt joc fain de 5-10 gb? Mersi fain

1 răspuns:
| Klaudiu214 a răspuns:

I-al original si va merge cu siguranta asta daca pc-ul tau are toate sursele necesare pentru al rula.