| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da un site cu un hack metin2 bonus switcher pentru un privat (destul de exigent si bun cu detectarea hack-urilor), care sa fie nedetectabil? D-au FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut iti dau eu Download SwitchBot V3.1 by Padmak.rar - FisierulMeu.ro asa si daca nu stii sa folosesti Tutorial - Metin2Fanz [HD - 720p] - Bonusswitcher by PadMak Pls funda poti sa-l faci si in romana cand ai dat acolo la bin din video sa zicem mt 2 appolo iti scrie ceva iar sus Scrie select language si dai la romana si apoi e perfect bafta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| zmarianxandrei a răspuns:

SALUT AM GASIT EU UN HACK CARE MERGE :X:X:X:X:X E PENTRU YANG SI E DIN 2013 :X:X AM FACUT 3kkk PÂNĂ ACUM :Xhttp://metin2ro-yanghack2013.yolasite.com/? formI18Posted=true SITE :x