| RoxYuuKikyo a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de unde pot descarca Inuyasha Feudal Combat (daca nu cunoasteti jocul dati pe youtube si vedeti cum e )?

4 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo explică:

Ran, nu te sciza doar pentru ca nu stii! Jocul asta exista de ceva ani!

| RoxYuuKikyo explică:

Scz,Ran, nu vroiam sa spun "sciza", vroiam sa spun "nu te scuza doar pentru ca nu stii".

| Artemesia a răspuns:

Poftim? Exista si jocuri de-astea?
Sincer, nu sunt interesata (nu-mi prea place sa ma joc).
Si nici nu stiu de unde ai putea sa-l descarci. Sincer, scuze!

| Artemesia a răspuns:

Serios? Pai, sincer nu-mi prea pasa. (serios ca nu ma scizez[apropo, ce inseamna asta? nu apare in nici un dictionar.ai vrut sa zici cumva nu te criza? Cum sa ma crizez?]dar nu-mi plac jocurile).