| KillingFrenzy a întrebat:

Cine imi pote da un hack de iteme pentru tf2 dar sa mearga? Am nevoie urgent! Funda

Răspuns Câştigător
| AlexandruBajdechi a răspuns:

Nu exista, armele se primesc prin item server de la Valve, nu sunt client side.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as recomanda hack ca poti rimi ban permanent pentru toate jocurile valve de pe steam, si nici sa folosesti metodele in care trebuie sa iti scrii emailul pe o pagina si primesti iteme, caci par dubioase si poti lua si virusi sau hackeri.O metoda buna este sa intri in team fortres si sa te joci, nu conteaza cu ce clasa sau daca ai premium sau nu, doar sa stai in joc si poti castiga iteme in intervalul de timp 15 intre 75 minute, garantat.Insa castigi doar 6 sau 12 obiecte pe saptamana, nu stiu de ce.Insa daca ai premium primesti mai repede cica.