| ricardo_2331 a întrebat:

cine imi spune cele mai multe jocuri simulatoare fundita

Răspuns Câştigător
| RazvanRzv a răspuns:

Acuma eu iti voi da exemple din toate categoriile
Pro Evolution Soccer, euro truck, sims, railway simulator, ship simulator, driving test, bus simulator new yorck(nu stiu daca l-am scris corect), panzer simulator, traktor zetor, flight simulator.
Funda?big grin

1 răspuns:
| danny15 a răspuns:

Joc simulator este LFS adica Life for speed, se poate conduce cu volan, poti face drifturi daca te intereseaza e super joc da este pacat ca trebuie sa cumperi jocul ca sa ai toate masinile in rest ai 2 si poti jucat cat timp vrei