| SyBy92 a întrebat:

cine imi spune niste jocuri gen Gta 4, ( cu masini, sau asemanator cu el), deoarece au scos gta 4 de 6 luni, vreau sa vad alte jocuri.

Răspuns Câştigător
| keops9968 a răspuns:

GTA 5, Mafia 2, Need for Speed, sau Carmageddon: Reincarnation, daca iti place genul horror. Sau poti incerca titlurile GTA mai vechi (3, Vice City si San Andreas). Merg si pe sisteme de operare moderne, chiar si in FullHD, daca aplici niste patch-uri. Vezi ca la GTA 4, exista si addon-ul Episodes from Liberty City, daca nu l-ai jucat deja.

3 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Mafia 2, La noire, gta v daca ai bani si te duce pc.Altceva nu imi mai aduc aminte.Succes!

| Cosmin_Golita_1999 a răspuns:

Da...adica sunt NFS, Gta Bucuresti Gta 3 si Most Wanted

| diavolicus a răspuns:

Need For Speed Rivals, Forza motorsport 2, The crew, Forza Horizon, DriveClub, Need For Speed The Run, etc.