| Hazz9 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste sugestii de jocuri fps sau third person shooter? Dau funda! Mersi!
P.S: Deja am jucat battlefield sau medal of honor sau call of duty. Altele daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| Calomfirescu_Vlad_1970 a răspuns:

Call of duty toate de la black ops in sus
Uncharted 1, 2, 3 apare si 4
team fortress 2
halo 1, 2, 3, 4
killzone 3
gta 5
saints row 4
aproape toate tom clancy (cauti pe net)
crysis
metro
last of us
payday 2
hitman absolution

FUNDA!?

1 răspuns:
| Battlefielder99 a răspuns:

Salut! Poti sa cauti pe net liste cu cele mai bune jocuri sau cele mai recente si care iti atrag atentia poti sa le incerci. Uite, ceva de genu http://www.vg247.com/2014/08/06/best-fps-ever/4/
Nu m am uitat pe lista aia asa ca iti zic si eu cateva jocuri cu potential:
Sniper Elite
Assassins Creed
Mirrors Edge
Counter Strike
Watch Dogs
Sleeping Dogs
Batman Arkham Asylum, Arkham City si Arkham Knight (e o trilogie)
Arma
The Witcher
Fallout
Just Cause
Alan Wake
Metal Gear Solid
The Chronicles Of Riddick (e cu Vin Diesel misto jocul)
Thief
The Punisher
Bioshock
Hai ca nu ma mai lungesc :)). Uite alt site exclusiv pentru jocuri: http://www.game-debate.com/ aici ai toate jocurile din anul 2000 pana in zilele noastre :D. Bafta!