| andina123 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o eroare de conectare la un server de metin?

4 răspunsuri:
| Diurpaneus a răspuns:

Verifica porturile/serverinfo.py si in ch-uri/auth, Porturile din serverinfo trebuie sa corespunda cu cele din ch1, 2,3, 4 depinde cat ai si auth.

| AndreiTN a răspuns:

Verifica pe forum daca e ceva cu serverul sau daca trebuie sa descarci ceva pentru acea eroare!

| andina123 explică:

Cand vreau sa ma conectez imi tot spune "Asteapta ca se deschide acusi".Dar serveru nu este in mentenanta s-au ceva de genu ca am incercat de pe al pc si mergea.

| andina123 explică (pentru AndreiTN):

Degeaba m-am interesat si nu este de la server, imi tot spune"Asteapta ca se deschide acusi"