| Mihaivassi123 a întrebat:

cine ma poate ajuta in legatura cu jocurile. Vreau sa intreb o chestie, indiferent cat de greu e sa raspundeti: Cine stie sa faca un joc de genul GTA sau Minecraft sau Transformice? Sau sa faca un server de metin2 sau cs... Sau un site... Dau funda!!

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Salut!
Pai iti trebuie multi oameni care sa lucreze frate, iti trebuie scripter vizual, scripter pentru meniu, scripter care sa faca sa mearga controalele, crede-ma, e greu, nu este asa cum crezi tu : "Simplu".
Bafta!

| JocuriUS a răspuns:

Www.sv1.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat. e transformice privat.

| Mihaivassi123 explică:

Tocmai am si zis: " indiferent cat de greu e". Stiu ca nu e foarte usor... E foarte greu... Dar cine ar vrea sa se bage la o chestie de genul? Care se si pricepe.