| CataAndreea99 a întrebat:

Cine stie (daca jucati metin2 ro) cum pot sa sterg un caracter? Imi cere o parola si nu stiu de unde sa o aflu. Dau funtitza.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mynu21 a răspuns:

Pai cand ti-ai facut cont ai pus acolo cod de stergere caracter(pe metin 2 ro) daca nu il mai tii mine logheazate pe site, dai la Datele Utilizatorului si apoi la Afiseaza Codul.

1 răspuns:
| Stralis a răspuns:

Este simplu cand intri in Metin 2 ro sa iti alegi caracterul dai pe caracterul pe care vrei sa il stergi si acolo unde scrie strat scie sterge si gata Fundita?