| serau999 a întrebat:

Cine stie de ce crede antivirusul meu ca Hammer Metin2 are virusi? Am ajuns la concluzia asta pentru ca mi l-am descarcat, si m-am jucat cateva zile si abia peste acele zile mi-a zis ca are virusi.Verisorul meu il joaca fara nici o problema.Am antivirus avast 2013 sau 2012 nu stiu sigur daca va ajuta.Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| νισяєℓ a răspuns:

E de la antivirus si mie mi-a facut asa cand aveam nod32 ac am bitdefender si pot descarca... dar unele metine pot avea virusi Hammer nu are virusi.

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Salut,unele jocuri detecteaza unele Servere de Metin2 cu virusii, sincer recomand un alt anti-virus http://www.eset.com/

| Δna a răspuns:

Avira este cel mai bun antivirus ti-l recomand eu nu am nici o problema cu metinul. dar problema e ca trebuie sa platesti pentru o luna. marog bafta.