| Ioana_4035 a întrebat:

Fundita} Acum vreo' 3 zile o venit un tip sa-mi instaleze nu stiu ce program pentru tata... Si eu avem antivirusul avast si ala o zis ca nu-i bun Si mi o bagat un alt antivirus : Kaspersky si antivirusul asta nou imi zice ca am virusi in calc. si eu habar nu am cum sa-i sterg ( cu celalat stiam si era totul ok) Deci... Intrebarea mae este cu sterg virusii din calculator cu Kaspersky antivirus?

Răspuns Câştigător
| rodut a răspuns:

Dezinstaleaza kasperski, pentru ca nu e gratis si iti va expira perioada de trail. descarca dr web cure-it si lasa-l sa scaneze. daca ai vreun virus il gaseste sigur. e gratis si nu trebui sa-l instalezi. apoi revino la avast, e super bun, nu te lua dupa toti "specialistii."

2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

E foarte bun kaspersky l-am avut si eu, da la privat un id si te ajut cu absolut ce program vrei inclusiv kaspersky.

| anonima_2498 a răspuns:

Pai, eu iti zic sa chemi un informatician! programele astea de pe net nu sunt bune pentru ca unul iti zice ca calculatorul e plin de virusi si celalalt ca nu ai nici unul! si eu aveam 3 programe de pe net si fiecare zicea altceva, apoi am chemat informatician si mi-a zis ca astea de pe net nu-s bune si mi-a pus el unulhappy
Fundita?happy