| anonim_4396 a întrebat:

{fundita} Acum vreo' 3 zile o venit un tip sa-mi instaleze nu stiu ce program pentru tata... Si eu avem antivirusul avast si ala o zis ca nu-i bun Si mi o bagat un alt antivirus : Kaspersky si antivirusul asta nou imi zice ca am virusi in calc. si eu habar nu am cum sa-i sterg ( cu celalat stiam si era totul ok) Deci... Intrebarea mae este cu sterg virusii din calculator cu Kaspersky antivirus?

Răspuns Câştigător
| georgegs a răspuns:

O.mare.prostie.zice.ala.avast.e.unul.dintre.cele.
mai.bune.antivirusuri

1 răspuns:
| Micheline a răspuns:

In legatura cu Avaststraight face, este o mare prostie ce a zis baiatul ala.Eu am Avast de 5 ani si nu am avut nicio problema cu PC.Cat despre Kaspersky nu stiu ce sa iti zic deoarece nu l-am folosit si nu prea am auzit de el.happy