| Áçé_Áçé_Geo_1995 a întrebat:

Cine stie de ce nu am sonor la minecraft 1.6.2? Eu am intrat in minecraft in optiuni si am dat sonorul si muzica la maxim si tot nu se aude nimic! Ce pot face? !

2 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

Deci asta inseamna c tu te uitai in alta parte pana se incarca jocul de asta nu are sonor tebuie ca sageata de la mouse sa steie tot pe launcher pana intra in minecraft apoi intri fara griji si se aude

| Denis505 a răspuns:

E un bugg momentan.o sa se rezolve..si eu patesc la fel :). Intra si aici daca te-am ajutat :) : http://www.youtube.com/......ttp?/watch