| newboy a întrebat:

cine stie jocuri gen racing?, cine stie cele mai multe jocuri primeste funda

Răspuns Câştigător
| adyady59 a răspuns:

Salu, uite :Bournout Paradise, Ford Rancing, DOCA 2, Dirt 2 si 3 si Showdown, offrad Paris, 4x4 evolution, Street Legal Redline (SLR), Xpand Rally, Flatout 1 si 2, Toata seria Need For Speed, WRC si cam atat imi vin in minte acum, sper ca ti-am fost de ajutor. big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridge racer unbounded, burnout paradise, Dirt 1, 2, 3, Grid, Street raceing syndicate(srs), formula 2012, Ford Raceing 3, Nfs most wanted 2012, blur, Driver San Francisco, driver paralel lines.Nu sunt foarte multe dar sunt de calitate.

| Jhonye a răspuns:

Moto GP,nfs,extrem, SlR, Flatout, porsche, la moto gp s anfs toata seria sunt putine dar faine