| Simu_Adi_1995 a întrebat:

Cine stie jocuri survival gen Miscreted sau Forest. Ceva post apocaliptic cu zombi sau nu conteaza. Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Îți pot propune un joc tare, se numește The Long Dark, ei bine nu-i cu zombie, dar e o supraviețuire realistică într-o Canada post-apocaliptică.
Stranded Deep. Tot este un survive, dar deja pe insulă, mănânci cocoși, construiești colibe, craft-ești diverse instrumente, supraviețuire.
Day-Z. Aici cred că nu trebuie explicații, sigur știi de el.
Ark: Survival evolved. Tot e survive, deja cu dinozauri și plus e multiplayer.
Rust de asemenea e destul de fine.

Ai din ce alege big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unturned