| DePeNdEnTu a întrebat:

Cine stie niste jocuri online dar sa fie playeri romani adica jocul sa fie romanesc si cu levele in afara de Metin2

Răspuns Câştigător
| smecherul222 a răspuns:

Pai incearca Mu Online. Uite si un site http://www.linkmania.ro/s2/news/.Sper sa iti fie de folos.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sunt multe jocuri pe servere europene sau americane in care gasesti guilde romanesti. Dar in afara de astea doua jocuri si de "Triburile" - care ii joc de browser si nu-i rpg, nu stiu alte jocuri in limba romana. De fapt ar mai fi BiteFight, Gladiatus, Tanoth, care is prea putin jocuri.

| KosmYnTDR a răspuns:

Bitefight.ro! Dar trebuie sa dai in fiecare zi setari si apoi sa trimiti emailul tau si asta timp de o saptamana.La mine are ceva si nu pot sa stau decat la "Setari"