| vladgunescu a întrebat:

Cine stie un sv de minecraft hunger games/survivial games non premium adica sa poate intra si cei fara minecraft cumparat? Dau funda pentru cel mai bun sv

3 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Sunt extrem de rarewinking cele non-premium cu HG dacagasesti unu ( care sa fie si populat ) te poti considera Google Master laughing si vb serios eu am cautat pe vreo 20 situri de servere si nimic sad.

| Puma123 a răspuns:

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
dulce! Tocmai am primit un cod de cărți Minecraft la http://minecraftgifts2013.tk/
★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

| vladgunescu explică:

Ma...sigur exista vreunu asa ca eu mai astepthappy