| anonim_4396 a întrebat:

cu 2 GB ram, placa video Ati Radeon 32 bit (256 MB) si procesor single-core de 3 Ghz, merge CS:GO?
Un prieten mi-a zis ca nu imi poate deschide jocul din cauza placii video..as vrea sa stiu daca merge sau nu

2 răspunsuri:
| Mariannnnn a răspuns:

Placa video merge la minim da procesoru e slab asa ca nu merge happy

| Jipa95 a răspuns:

Si chiar daca ai fi avut tu o placa video foarte ok pentru cs go procesorul ala single core te trage foarte mult in jos. Deci nu-ti mai face sperante desarte, si cumpara-ti alt pc eventual upgradeazati-l pe asta.