| Florin123452002 a întrebat:

Cum fac sa-mi resetez contul de cs:go pe 0? Adica sa nu mai am rank-ul, si skin-urile...

3 răspunsuri:
| NesSquick a răspuns:

Nu poţi să îl resetezi! poţi doar să cumperi altul sau să vinzi skinurile şi să te laşi să pierzi rankul.

| vidii a răspuns:

De resetat nu se pune problema, pentru ca e imposibil. Daca nu joci 2-3 luni rank-ul il pierzi, dupa 2-3 mix-uri castigate consecutiv il recuperezi, si skinurile.le poti vinde

| colo2432543t645y a răspuns:

Sugi PULAAAA si vezi daca se reseteaza... sa imi zici si mie daca MERGE!