| Andrei900Boss a întrebat:

Cum pot baga FiveM in gta 5 online sau cum ca sa joc real Life Multiplayer?

16 răspunsuri:
| Emanuel25252 a răspuns:

Salut, daca ai gta cumparat de pe steam/rockstar te duci in folder-ul care l-ai instalat si dupa dai inainte, dupa o sa-ti faca updata si o sa-ti mearga.

| Emanuel25252 a răspuns:

Funda?

| AlexDarius3 a răspuns:

Salut, uite un tutorial https://www.youtube.com/watch?v=YpiMX-Ie9ZU
Si uite, de aici il descarci https://fivem.net/, numai bine!

| AlexDarius3 a răspuns:

Acest "mod gta 5 role play fivem" nu merge pe Xbox sau PS3 / PS4
Trebuie sa ai jocul cumparat de pe steam sau rockstar pentru a putea juca
Nu iei ban pe Online daca instalezi si FiveM

| Andrei900Boss explică (pentru Emanuel25252):

Pai l-am luat pe steam am Windows 10 adica dau la update si bag folderul si isi face update singur cum ar fi un mod dar nu unde e gta 5 ca sunt mai multe fisiere de gta 5 si da l-am luat dupa steam de-ti selectez FiveM la update sau direct la fisierele unde bagi mod in jocuri Mod menu.

| Emanuel25252 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Baga in gta 5 o sa-si faca updata 1gb si dupa dai dublu click pe el si intri
Bagi cu toate fisierele nu conteaza, iti detecteaza automat gta 5

| Emanuel25252 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Deci, te duci in folder la steam. Dupa dai la steamapps si dupa la common

| Emanuel25252 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Ai inteles?

| Andrei900Boss explică (pentru Emanuel25252):

Nu imi da eroare cand il bag in gta 5 si dau RUN sau trebuie scos fisierele din FiveM

| Andrei900Boss explică (pentru Emanuel25252):

Imi spune ceva eroare runtimefivenM client is available you browser

| Andrei900Boss explică (pentru Emanuel25252):

An error 35 occurred while checking the bootstrapper version check FiverM

| Emanuel25252 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Nu stiu bro
reinstaleazati windows

| Andrei900Boss explică (pentru Emanuel25252):

Pai ma am o intrebare de ce nu imi merge gta 5 pe pc si cand am bagat FiveM merge? adica merge si pe Single PLayer direct pe FiveM nu sa pornesc gta 5 Normal. si pe laptop imi merge gta 5 dar nu merge sa-mi bag FiveM error 32 care am spus acum. si merge Multiplayer si gta 5 single player. wtf. pe pc merge doar FiveM dar gta 5 nu roley play si imi spune pe PC

the rockstar update service is unavailable code 202 Plase try again later or check the gta online status page for maintenance and outage notifications

| Andrei900Boss explică (pentru Emanuel25252):

Si pe Laptop helius 500 merge doar ca imi da o alta eroare pe FiveM pe PC merge doar daca am FiveM si imi scrie FiveM la gta 5.

| Andrei900Boss explică (pentru Emanuel25252):

Pe pc merge Multiplayer real life si single player pe pc de ce nu merge gta 5 Normal? si pe laptop merge doar imi da o alta eroare pe FiveM.