| ReSpawn17 a întrebat:

Cum pot juca call of duty black ops 2 multiplayer gratis cu jocul piratat? Multumesc! Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| RoB3R1 a răspuns:

Din păcate nemexis nu mai merge dar poți juca prin Plus master adauga-ma la Skype sa te ajut sa instalezi și sa ne jucam

| Sonel a răspuns:

Poti juca doar cu ajutorul: http://nemexis.net/
Iti faci un cont, adica o adresa de e-mail si o parola, downloadezi un Patch mic, adica client, il bagi in joc pornesti jocul te loghezi, probabil ca la inceput isi face un up-date si joci, vezi acolo pentru ca sunt servere mai multe