| Chelbossu a întrebat:

SALUT TPU! Cum pot juca jocurile care le joc pe Android pe calculator daca la calculator am 1 gb ram. Am incercat sa descarc bluestacks dar nu imi merge si am citit pe internet ca imi trebuie 3 gb ram pentru el. Nu stiti niste aplicatii asemanatoare care sa ma ajute sa ma joc jocurile de pe Android pe calculator cu 1gb ram? Va rog mult sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| SummerR a răspuns:

Încercă să umbli la grafica jocului, însă e o diferență mare de ram. Nu cred că te poate ajuta vreun program. Oricum, baftă!

| VladuCristianCo a răspuns:

Vezi nox poate merge.