| ReSpawn17 a întrebat:

Cum pot juca pe pc gratis Max Payne 3 Multiplayer? Multumesc. Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| TheNewSanta a răspuns:

Nu prea se poate dar cred ca este o metoda...inca nu prea functioneaza
dowloadeaza tunngle ( cauta pe net) dupa ce il instalezi trebuie sa iti faci cont pe el (este gratis) dupa te loghezi pe el cauti in bara de cautare ''max payne 3'' dupa intri int-un server ( undee sunt mai multe persoane)... apoi intri in joc te duci pe multiplayer si cauti un meci... sper sa mearga salut