| SporeBox a întrebat:

Cum pot sa fac level rapid in Guild Wars 2? Cred ca sunt pe langa Qeensdale

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Incearca sa strangi cat mai multe hero points ca sa iti deblochezi activitatile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 30 faci hartile mici nivel 1-15 si apoi 15-25. De le 30 faci dungeon Ascalon pana pe la 33-35 si apoi tot harti de la 35 in sus. Daca esti nou sa nu te grabesti pentru ca nu e nimic magic la nivelul maxim 80. Enjoy the game. Exploreaza lent, asta fiind farmecul jocului.